Nedáváme branky, naopak je dostáváme = porážka s Třebechovicemi!

4. kolo | Neděle 15.10.2017, 17:00 | ZS Náchod

HC Náchod - SK Třebechovice pod Orebem

2:5

1 : 1, 0 : 3, 1 : 1

Branky : Kodym (Pánek, Macháň), Kodym (Maršík), vyloučení : 2 : 5, bez využití, střely : 33 : 24, rozhodčí : Janovský - Kozák, Řezníček

Diváci: 80

HC Náchod: Bernart, (Lukáš) - Plíhal, Chaloupka, Komárek, Pánek, Srba, Verner - Havrda, Hlavatý, Maršík, Janoušek, Kodym, Macháň, Škoda, Vondřejc, Leeder

SK Třebechovice pod Orebem:

HC Náchod - SK Třebechovce p/O.  2 : 5 (1 : 1, 0 : 3, 1 : 1)

Domácí po třech porážkách a zisku hubeného jednoho bodu potřebovali svého soupeře porazit. Pomoci v tom měl distancovaný bojovník Vondřejc. Hosté nastoupili v brance s Lochmanem, v poli se zkušenými Kostkou, Maršou, Hubáčkem a Kudrem.
Lepší úvod si snad ani Primátoři nemohli přát. V čase 1 : 25 byl na počátku gólové akce kapitán Macháň, střelu Pánka přesně tečoval zkušený Kodym mimo dosah Lochmana - 1 : 0. V polovině 11. min. rána Marši zaplavala a skončila nad ramenem Bernarta - 1 : 1.

Ve druhé třetině se domácím vůbec nedařilo a hosté individuální chyby krutě trestali. Vyloučení Vernera domácí přestáli ještě bez úhony. Ve 32. min. se prosadil Kudr - 1 : 2. O min. a 19 sek. později hosté znovu gólově udeřili, branku vstřelil důrazný T. Drašnar - 1 : 3. O další min. a 16 sek. se brankově prosadil Wolf - 1 : 4. Tento stav byl v platnosti i po dvou třetinách.

Ve třetím dějství se ještě domácí snažili nepříznivý průběh zvrátit, ale nedařilo se. V 57. min. se podařilo snížit Kodymovi po spolupráci s Maršíkem - 2 : 4. Pak se domácí vrhli do boje v 6 hráčích v poli bez brankáře a z tlaku nic nevytěžili. Byli to hosté, kteří Maršou pečetili do opuštěné klece v 60. min. na konečných 2 : 5. Prohráli jsme i čtvrtý zápas v úvodu sezóny, i tak děkujeme fans.
O první výhru se porveme ve středu 18.10. od 18 : 00 hodin v Opočně proti domácím HC Baroni.

Jiří Janoušek st. - trenér mužstva : "Neproměňovali jsme gólové šance, soupeř vytěžil z minima maximum. Branky jsme obdrželi po individuálních chybách."

10 Havrda Filip U 0 0 0 0 2 -2 0   0 0 0 0 0
81 Hlavatý Pavel U 0 0 0 0 3 -3 2   1 0 0 0 0
4 Chaloupka Petr O 0 0 0 0 2 -2 0   0 0 0 0 0
15 Janoušek Jiří U 0 0 0 1 2 -1 0   0 0 0 0 0