S Ochodníky jsme doplatili na neproměňování gólových šancí!

08.01.2017 | Jaroslav Krulich

Brankář Mertlík chytil dvě tutovky Petrovi, ani to byť k minimálně zasloženému bodu nevedlo!

23. kolo | Neděle 08.01.2017, 17:00 | ZS Hronov

HC Wikov Hronov - HC Náchod

3:2

1 : 1, 1 : 1, 1 : 0

Branky : Kodym (Macháň), Vondřejc (Hlavatý), vyloučení : 7 : 10, bez využití, střely : 27 : 34, rozhodčí : Svoboda - Roischel, Kubišta

Diváci: 250

HC Wikov Hronov:

HC Náchod: Mertlík, (Lukáš) - Plíhal, Verner, Suk, Chaloupka, Javůrek - Vondřejc, Hlavatý, Komárek, Havrda, Kodym, Macháň, Leeder, Škoda, Zeman

HC Wikov Hronov - HC Náchod  3 : 2 (1 : 1, 1 . 1, 1 : 0)

Hráči Náchoda chtěli odčinit nešekanou domácí středeční porážku s Novou Pakou. V brance byl opět Mertlík, hrál Hlavatý, chyběli Hrach, Pánek, Janoušek, Valášek a Ježek. Domácí nakonec postavili do branky Mahdala.
V úvodu utkání ve 3. min. šance kapitána Škody skončila v lapačce pozorného Mahdala. Skóre se měnilo v polovině 12. min., když Mertlík vyrazil ránu Dostála od modré před sebe a gólovou dorážku zařídil Perutek - 1 : 0. Zasloužené vyrovnání přišlo na konci 13. min. z hole KOdyma, který zužitkoval náhru Macháně - 1 : 1. Pak hosté nevyužili několik šancí a do kabin šlo za smírného stavu.

V prostředním dějství v půli 23. min. byl vyloučen Vondřejc a po půl min. jej na trestnou lavici následoval za neúmysný faul Macháň. V půli 25. min. pláchl Havrda, bohužel mířil nad branku Ochotníků. V úvodu 34. min. Hlavatý našel Vondřejce a ten se nemýlil - 1 : 2. Radost na střídačce Náchoda vydržela do počátku 36. min., kdy vyrovnal pohotovou ranou zkušený Vítek - 2 : 2.

Ve třetí třetině nejprve Primátoři přežili dvě oslabení 47. min. Plíhala v 53. min. Chaloupky. Rána do vazu přišla v čase 55 : 45 z hole Perutka, jenž tečoval ránu kapitána Podzimka od modré - 3 : 2. V 57. min. nápor hostí otupil nedovolený zákrok Vondřejce. K vyrovnání nevedla ani power - play po time outu v závěru třetího dějství.
Ve středu 11.1. od 18 : 00 hodin máme další možnost reparátu, hostíme lepšící se Stadion Nový Bydžov.

Filip Luňák - hrající trenér mužstva : "Zápas proti Hronovu byl hodně vyrovnaný, dojeli jsme na neproměněné šance, které jsme si vytvářeli už od první třetiny. Bohužel jsme měli také spoustu vyloučení. To nás stálo hodně sil. Všichni hráči podali dobrý výkon, Vašek Mertlík chytal výborně, přesto dnes odjíždíme s prázdnou."