Prokletí jménem Nová Paka pokračuje!

04.01.2017 | Jaroslav Krulich

11 bodů Nové Paky v zápasech s Náchodem je doslova proklet, k bodům nevedlo ani vyrovnání Vondřejceí!

22. kolo | Středa 04.01.2017, 18:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Nová Paka

4:6

1 : 2, 2 : 2, 1 : 2

Branky : Kodym, Macháň (Janoušek), Vondřejc (Komárek, Pánek), Pánek (Kodym, Janoušek), vyloučení : 3 . 5, využití : 2 : 0, oslabení : 1 : 0, střely : 31 : 27, rozhodčí : Veinfurter - Bednář, Runštuk

Diváci: 46

HC Náchod: Mertlík, (Burian) - Plíhal, Chaloupka, Verner, Pánek, Javůrek, Suk (oba od 12.) - Havrda, Janoušek (48. Vondřejc), Macháň (48. Komárek), Vondřejc (48. Janoušek), Kodym, Komárek (48. Macháň), Leeder, Škoda, Zeman

HC Nová Paka:

HC Náchod - BK Nová Paka  4 : 6 (1 : 2, 2 : 2, 1 : 2)

K prvnímu utkání po Novém roce nastupovali hráči Náchoda v brance s Mertlíkem, chyběli Hrach, Hlavatý, Valášek a Ježek. Hosté postavili mezi tři tyče Škopa, hráli Zvolenský, Lepka, Hric.
Samotný zápas nezačal pro Primátory šťastně, již ve 23. sek. vypálil na Mertlíka Krsek a hosté vedli 0 : 1. V 8. min. tentýž hráč z blízka překonal znovu Mertlíka - 0 : 2. V úvodu 19. min. byl vyloučen Zeman a na konci téže min. Kodym vsítil kontaktní branku - 1 : 2.

Ve druhé třetině na konci 27. min. Vondrlík provedl útočný výpad, který zakončil ranou pod horní tyč - 1 : 3. Na konci 31. min. Janoušek našel Macháně a ten zařídil snížení na 2 : 3. V polovině 32. min. si faulem pomohl Kulhánek. Ve 33. min. Pánek pálil, Komárek tečoval a Vondřejc vyrovnal - 3 : 3. V půli 36. min . pláchl rychlík Hric a zakončil nechytatelně - 3 : 4.

Ve 43. min. se nejprve trefil Nádvorník - 3 : 5 a po chvíli zvyšoval Vondrlík na 3 : 6. Ve 49. min. se proti pravidlům provinil Hric a po necelé min. kotouč po ose Janoušek - Kodym - Pánek od posledně jmenovaného skončil v brance - 4 : 6. Snížení nepřinesla ani opaovaná hra bez brankáře.
V neděli 8.1. od 17 : 00 hodin sehrají hráči Náchoda okresní derby v Hronově s HC Wikov, bude to další těžký soupeř.

10 Havrda Filip U 0 0 0 1 3 -2 0   0 0 0 0 0
4 Chaloupka Petr O 0 0 0 1 5 -4 0   0 0 0 0 0
15 Janoušek Jiří U 0 2 2 2 3 -1 0   0 0 0 0 0
18 Javůrek Pavel O 0 0 0 0 1 -1 0   0 0 0 0 0