Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V okresním derby v Jaroměři jsme neudrželi vedení, soupeř výsledek otočil a zvítězil.

02.02.2020 | Jaroslav Krulich

Z mnoha šancí jsme proměnili pouze jednu a to se těžko vyhrává!

32. kolo | Neděle 02.02.2020, 17:00 | ZS Jaroměř

HC Jaroměř - HC Náchod

2:1

0 : 0, 1 : 1, 1 . 0

Branka a asistence : Vaňát (Řezníček, Verner), střely : 36 : 37, zásahy : 36 : 34, vyloučení : 0 : 1, bez využití, rozhodčí : Svoboda - Brož, Figer

Diváci: 106

HC Jaroměř:

HC Náchod: Bláha, (Kouba) - Jičínský, Pánek, Verner, Srba, Plíhal, Podzimek - Oppelt, Macháň, Havrda, Vaňát, Prouza, Řezníček, Škoda, Vondřejc, Zeman

HC Jaroměř - HC Náchod  (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0)

Náchodští k dalšímu okresnímu derby nastupovali s odhodláním podat kvalitnější výkon než ve středu proti trutnovské ligové záloze. Do branky nabruslil zkušený Bláha, hráli jsme na kompletní tři lajny. Domácí pouze s jedním brankářem Vackem a mladými puškami doplněnými zkušenými matadory Hamačkem a Vejmanem vyrazili do boje proti okresnímu rivalovi.
Úvodní třetina žádnou gólovou radost nepřinesla ani jednomu z obou soků. Gólmani Vacek s Bláhou soupeřům skórovat nedovolili.

Na úvodní branku se čekalo do počátku 25. min., to se podařilo Vaňátovi dorazit Řezníčkovu ránu po nahrávce Vernera - 0 : 1. Náchodská gólová radost trvala pouze do poloviny 27. min., to se podařilo po nenápadné akci srovnat Karlovi, i když si Bláha na kotouč sáhl v jeho cestě za brankovou čáru zabránit nedokázal - 1 : 1. Tento stav byl na ukazateli i po druhé třetině. Největší příležitost tento stav změnit měli ve 28. min. nejprve Zeman z brankoviště, Vacek zasáhl špičkou brusle a pak ani Havrda v sólovém úniku.

Do třetí třetiny vstoupili aktivněji domácí, kteří se tlačili do brankoviště a před Bláhou se často blýskalo. Náchodský brankář vše s přehledem vyřešil a držel hosty v naději na bodový zisk. Jak se proměňuje sólový únik ukázal všem v čase 50 : 06 znovu Karel, který stanovil konečné skóre na 2 : 1 pro Jaroměř. Přesně o 6 min. později byl v jinak velmi slušně hraném zápase vyloučen Vondřejc, hosté se ubránili. Ani přes závěrečný nápor se Náchodu nepodařilo si vynutit alespoň prodloužení.
Ve středu 5.2. sehrají hráči Náchoda další utkání od 18 : 00 hodin na domácím ledě proti HC Opočno. V poslední době dobře hrající soupeř jistě nebude chtít odjet z Náchoda se 13 brankovou nadílkou jako v opakovaném zápase 10.1.!

Michal PAHULÁK - trenér mužstva : "Opět jsme doplatili na neproměňování gólových šancí. Soupeř hrál agresivněji, dohrával souboje, lépe bruslil a šel si více za vítězstvím, což ve třetí části hry dokonale zúročil, a proto i vyhrál."

10 Havrda Filip U 0 0 0 0 1 -1 0   0 0 0 0 0
15 Jičínský Ondřej O 0 0 0 0 1 -1 0   0 0 0 0 0
17 Macháň Šimon U 0 0 0 0 1 -1 0   0 0 0 0 0
23 Oppelt Tomáš U 0 0 0 0 1 -1 0   0 0 0 0 0
11 Pánek Václav O 0 0 0 0 1 -1 0   0 0 0 0 0