Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

31. kolo | Středa 29.01.2020, 18:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Trutnov "B"

6:4

2 : 1, 1 : 1, 3 : 2

Branky a asistence : Vaňát, Řezníček (Prouza), Vaňát (Prouza), Prouza (Srba, Řezníček), Havrda (Macháň), Řezníček, střely : 42 : 31, zásahy : 27 : 35, vyloučení : 2 : 3, navíc Kozák (Trutnov) 10 min. OT, využití : 1 : 0, oslabení : 1 : 0, rozhodčí : Machač - Kareš, Smola

Diváci: 75

HC Náchod: Kouba, (Bláha) - Jičínský, Srba,Verner, do 20. Kroupa, Plíhal, od 32. Podzimek - Oppelt, Macháň, Havrda, Vaňát, Prouza, Řezníček, Šrenk, Vondřejc, P. Lebeda

HC Trutnov "B":

HC Náchod - HC Trutnov B  6 : 4 (2 : 1, 1 : 1, 3 : 2)

Domácí se proti ligové záloze Trutnova chtěli po nedělním vítězném okresním derby v Hronově prezentovat stejně kvalitním výkonem. V brance byl Kouba, chyběli Pánek a Škoda, v obraně hráli Srba a opět junior Kroupa, v útoku hrál další mladík P. Lebeda. Hosté měli v brance Horáčka, v útoku hrál i exnáchodský Šimoníček.
V úvodu 6. min. byl vyloučen Šrenk, v půli 7. min. Vaňát vypíchl kotouč ve středním pásmu a získal Náchodu vedení - 1 : 0. Druhá branka padla při přesilovce domácích v 10. min. při trestu Zákravského z hole Řezníčka po nahrávce Prouzy - 2 : 0. Skóre se ještě jednou změnilo do přestávky zásluhou Vacka v polovině 15. min. - 2 : 1. Mohlo se ještě změnit ve prospěch Primátorů, skrytá rána Plíhala 23 sek. pře první sirénou skončila na tyči branky Trutnova.

Do prostřední třetiny již nemohl z důvodu zdravotní indispozice nastoupit Kroupa. Ve druhém dějství byl v čase 30 : 20 oceněn Kozák 10 min. OT za nesportovní chování. V půli 32. min. Jan Tatar využil zaváhání JIčínského a srovnal na 2 : 2. V této fázi hry se do utkání zapojil zkušený Podzimek. V samém počátku 36. min. Prouza našel Vaňáta a ten vrátil Náchodu zpět vedení - 3 : 2.

Ve třetí třetině po min. a 11 sek. zvyšoval Prouza po nahrávkách Srby a Řezníčka na 4 : 2. V 50. min. kapitán Macháň předložil loženku před brankovištěm Havrdovi a ten skóroval - 5 : 2. V čase 50 : 22 snížil Šimoníček na 5 : 3. A přesně o 4 min. později vsítil kontaktní branku zkušený Chytráček - 5 : 4. V 59. min. byl nedovoleně atakován v sólovém úniku Řezníček a ještě akci korunoval uklidňující brankou. Hosté se snažili ještě o korekci výsledku, v čase 58 : 30 Kouba chytil samostatný nájezd Vacka. Ani vyloučení Plíhala v úvodu 60. min. změnu skóre nepřineslo.
V neděli 2.2. od 17 : 00 hodin se hráči Náchoda představí v Jaroměři, kde se utkají v dalším okresním derby s domácím HC, jistě bude k vidění zajímavý a dramatický zápas.

Michal PAHULÁK - trenér mužstva : "Nehráli jsme dobře, získali jsme tři velice důležité body. Myslým si, že jsme byli po celé utkání lepším týmem."