Po výborném výkonu Náchodští porazili lídra z Nového Bydžova!

08.12.2019 | Jaroslav Krulich

Výborný kolektivní výkon podpořený spolehlivým bláhou v brance.

16. kolo | Neděle 08.12.2019, 17:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Stadion Nový Bydžov

Branky a asistence : Verner (Řezníček, Müller), Pánek (Chaloupka), Řezníček, Macháň (Pánek), Havrda (Rojšl), střely : 30 : 35, zásahy : 32 : 27, vyloučení : 3 : 4, využití : 1 : 0, oslabení : 0 : 1, rozhodčí : Pecha - Řezníček, Všetečka

HC Náchod: Bláha, (Lelek) - Chaloupka, Pánek, Verner, Müller, PLíhal, Podzimek - Rojšl, Macháň, Havrda, Vaňát, Prouza, Řezníček, Škoda, Vondřejc, Zeman

HC Stadion Nový Bydžov:

HC Náchod - Stadion Nový Bydžov  5 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 3 : 1)

Domácí nastoupili proti lídrovi v brance se zkušeným Bláhou, v obraně hrál po odmlce junior Müller a v místo Oppelta v 1. útočné formaci zaujal Rojšl. Hosté měli v brance Beneše a opírali se především o zkušené hráče Daňa, Kubištu a Cháru.
V 7. min. byl vyloučen Daňo. Následná přesilovka se nám vůbec nevydařila, v téže min. se v oslabení trefil Chára - 0 : 1. V následující min. byl za nedovolený zákrok trestán Zmítko a po min. se trefil Verner po nahrávkách Řezníčka a mladíka Müllera - 1 : 1. V polovině 18. min. byl vyloučen Rojšl, stav se již nezměnil.

Druhé dějství začalo tečí Škody v čase 22 : 20 do tyče. V čase 27 : 03 byl vyloučen Mádle a zásluhou Pánka po nahrávce Chaloupky byl po 10 sek. zpět ve hře - 2 : 1. Domácí se dlouho neradovali, po 23 sek. vyrovnal Chára - 2 : 2. Přesně v polovině 36. min. zazvonil Řezníček na tyč Benešovy klece, stejně se mu vedlo v polovině 38. min. ve vlastním oslabení při vyloučení Prouzy.

V čase 46 : 36 se parádně zápěstím z levé strany trefil Řezníček - 3 : 2. V 55. min. kapitán Macháň po nahrávce Pánka zvyšoval na 4 : 2. V 58. min. Havrda využil nahrávku Rojšla - 5 : 2. V 59. min. na konečných 5 : 3 upravil zblízka Divíšek. Pak mohla propuknou společná oslava vítězství s výbornými fans HCN.
Další utkání čeká Primátory v neděli 15.12. od 17 : 00 hodin v Náchodě v tradičním okresním rivalem HC Wikov Hronov, budeme chtít navázat další vítězný korálek.

Michal PAHULÁK - trenér mužstva : "Po vyrovnané první třetině jsme ve druhé části měli herně navrch, neproměnili jsme opět vyložené šance a trefili tři tyče! Ve třetí třetině jsme byli herně lepším týmem a myslím si, že jsme zaslouženě zvítězili. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží celý tým podpořený výborným výkonem Bláhy v brance."

Muži | Neděle 19.01.2020, 17:00
Nový Bydžov - HC Náchod