Hatricky Řezníčka a Havrdy stály za destrukcí okresního rivala z Nového Města n/M..

04.12.2019 | Jaroslav Krulich

O bodech se rozhodlo již v úvodní části.

15. kolo | Středa 04.12.2019, 18:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Nové Město nad Metují

Branky a asistence : Verner (Prouza), Zeman (Podzimek, Pánek), Škoda (Pánek, Macháň), Macháň (Havrda), Řezníček (Prouza), Zeman (Rojšl, Plíhal), Řezníček (Pánek), Řezníček (Vaňát, Havrda), Havrda (Macháň), Havrda (Škoda), Havrda (Pánek, Macháň), střely : 46 : 43, zásahy : 40 : 33, vyloučení : 2 : 1, bez využití, rozhodčí : Machač - Winkler, Horák

HC Náchod: Kouba (41. Lelek) - Chaloupka, Pánek, Verner, Plíhal, Podzimek - Škoda, Macháň, Havrda, Vaňát, Prouza, Řezníček, Rojšl, Vondřejc, Zeman

HC Nové Město nad Metují:

HC Náchod - TJ Spartak Nové Město n/M.  11 : 2 (5 : 0, 2 : 1, 4 : 1)

Domácí po nedělním vítězství v Třebechovicích p/O. chtěli s tradičním okresním rivalem v domácím prostředí zvítězit. Do branky se postavil mladý Kouba, připraven byl Lelek sbírající zkušenosti, v sestavě se objevil další junior Haklička, kterů dosud působil v Semechnicích. Hosté postrádali jasnou brankářskou jedničku Biegla.
Domácí nastoupili do utkání s odhodláním vstřelit soupeři co nejdříve branku. To se podařilo Vernerovi po nahrávce Prouzy již ve 2. min. - 1 : 0. V 7. min. se podzimkově nahrávce prosadil Zeman - 2 : 3. V úvodu 8. min. Škoda po spolupráci s Pánkem a kapitánem Macháněm zvyšoval již na 3 : 0 pro Náchod. Na konci 9. min. Macháň po Havrdově náhře upravil na 4 : 0. V 10. min. stanovil třetinové skóre po náhře Prouzy Řezníček - 5 : 0. V tomto momentu sáhl trenér Pahulák do sestavy a provedl korektury. Macháň se postavil do obrany jeho post zaujal Řezníček a jeho místo zaplnil novic Haklička.

Ve 23. min. se opět trefil Zeman po asistencích Rojšla a Plíhala - 6 : 0. Ve 29. min. připravil o čisté konto Koubu T. Verner - 6 : 1. V úvodu 34. min. se po náhře Pánka parádně trefil Řezníček - 7 : 1. Více branek již přítomní diváci ve druhém dějství neviděli.

Do třetí třetiny se udála v domácí sestavě další změna Koubu v brankovišti nahradil Lelek. Ve 43. min. nedal novému muži v brance domácích Steklík - 7 : 2. Ve 44. min. Řezníček dorazil Vaňátovu ránu po náhře Havrdy a dovršil svůj hattrick - 8 : 2. V půli 51. min. se trefil Havrda po nahrávce Macháně - 9 : 2. O desátý zásah se postaral po spolupráci se Škodou v 53. min. opět Havrda - 10 : 2. Tentýž hráč stanovil konečné skóre v čase 55 : 44 po nahrávce Pánka a Macháně na 11 : 2 a v podobě hattricku se vyrovnal snajprovi Řezníčkovi.
Po této výhře se již domácí budou těšit na svého soupeře v neděli 8.12. od 17 : 00 hodin a nebude jím nikdo jiný než lídr soutěže Stadion Nový Bydžov, to bude jiný level!!!

Michal PAHULÁK - trenér mužstva : "V první třetině jsme utkání prakticky rozhodli. Ve druhé třetině jsme poněkud pollevili a ve třetí třetině jsme zase přidali na tempu. Soupeři jsme nabídli svojí laxností řadu šancí, naštěstí oba brankáři Kouba i Lelek je dokázali pochytat. Zvítězili jsme zaslouženě, skóre mělo být daleko vyšší."

Muži | Neděle 19.01.2020, 17:00
Nový Bydžov - HC Náchod