KOnečně vítězíme na ledě Třebechovic p/O.

01.12.2019 | Jaroslav Krulich

Konečně jsme proměnili gólové šance!

15. kolo | Neděle 01.12.2019 | ZS Třebechovice p/O.

SK Třebechovice pod Orebem - HC Náchod

Branky a nahrávky : Škoda (Vondřejc), Zeman (Plíhal, Havrda (Oppelt), řezníček, střely 33 : 26, zásahy : 23 : 32, vyloučení : 2 : 2, bez využití, rozhodčí : Petr - Smola, Macek

SK Třebechovice pod Orebem:

HC Náchod: Kouba, (Bláha) - Chaloupka, Pánek, Verner, Plíhal, Podzimek - Oppelt, Macháň, Havrda, Vaňát, Prouza, Řezníček, Škoda, Vondřejc, Zeman

SK Třebechovice p/O. - HC Náchod  1 : 4 (0 : 0, 0 : 3, 1 : 1)

Náchodští po nedohraném nedělním utkání s Opočnem odjížděli na led soupeře s odhodláním přivézt nějaké body, nejlépe tři. V brance byl Kouba, záda mu kryl zkušený Bláha, v obraně se střídalo pět beků a útoky hráli tři kompletní. Domácí měli mezi třemi tyčemi Petrů a též hráli na tři útoky.
Úvodní dějství žádnou branku prokřehlým divákům nepřineslo. Náchodští ubránili v závěru v 18. min. i vyloučení kapitána Macháně.

O úvodní branky se postaral v konci 26. min. zkušený Škoda, který se do rány opřel vší silou, asistenci si připsal Vondřejc - 0 : 1. Zvýšení náskoku měl na svědomí v úvodu 37. min. Zeman, který zadovkou tečoval mimo dosah Petrů ránu Plíhala od modré - 0 : 2. O třetí gólový zásah se zasloužil ve 39. min. Havrda, když švihl zápěstím a využil luxusní náhry Oppelta - 0 : 3.

Ve třetí třetině hosté poněkud zvolnili tempo, čehož domácí dokázali využít dorážkou Hanouska - 1 : 3. D§ležitým momentem zápasu bylo přečkání vyloučení Plíhala v polovině 49. min. bez gólové újmy. V závěru se domácí odhodlali ke hře bez brankáře. Nejprve se Řezníček zastřeloval, opuštěnou domácí klec minul. V čase 58 : 21 mířil již přesně a stanovil konečné skóre na 1 : 4.
Ve středu 4.12. od 18 : 00 hodin se v Náchodě bude hrát tradiční okresní derby s TJ Spartak Nové Město n/M., domácí budou chtít pokračovat ve vítězném tažení.

Michal PAHULÁK - trenér mužstva : "Po vyrovnané první třetin ě jsme si rozhodující náskok vypracovali v prostřední části hry. Pak jsme trochu polevili, čehož soupeř dokázal využít ke korekci skóre. Přesto jsme si výhru pohlídali a zaslouženě získali tři body na hřišti soupeře".

Muži | Středa 04.12.2019, 18:00
HC Náchod - Nové Město