I v domácím utkání s okresním rivalem radovali Náchodští, hetrick Zemana, nula Kouby!

03.11.2019 | Jaroslav Krulich

Soupeře jsme znovu jasně přehráli, gólově se prezentoval i Pánek!

16. kolo | Neděle 03.11.2019 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Nové Město nad Metují

Branky a asistence : Zeman (Šrenk, Podzimek), Vaňát (Prouza, Chaloupka), Zeman (Machíň, Šrenk), Zeman (Podzimek,Vondřejc), Pánek (Havrda, Škoda), Vaňát (Řezníček), střely : 37 : 33, zásahy : 32 : 30, vyloučení : 3 : 4, využití : 1 : 0, rozhodčí : Svoboda - brož, Horyna

HC Náchod: Kouba - Chaloupka, Pánek, Plíhal, Verner, Macháň, Podzimek - Oppelt, Škoda, Havrda, Vaňát, Prouza. Řezníček, Šrenk, Vondřejc, Zeman

HC Nové Město nad Metují:

HC Náchod - TJ Spartak Nové Město n/M.  6 : 0 (2 : 0, 2 : 0, 2 : 0)

Domácí proti středečnímu okresnímu rivalovi nastoupili v brance s Koubou, v obraně vypomáhal kapitán Macháň, v útoku hrál junior Šrenk. Hosté měli stejně jako ve středu mezi třemi tyčemi Biegla, v útoku hrál zkušený Polák.
Domácím se opět vydařil vstup do zápasu. V čase 1 : 40 si svůj střelecký účet otevřel Zeman po spolupráci se Šrenkem a Podzimlem - 1 : 0. V polovině 3. min. byl vyloučen Vítebský a po min. jej nedobrovolně následoval i Borovec. V 5. min. potrestal fauly soupeřů Vaňát po přihrávkách Prouzy a chaloupky - 2 : 0.

Ve druhém dějství ve 23. min. parádně švihl z pravé strany Zeman po náhře Macháně a Šrenka a stav na ukazateli byl rázem 3 : 0 pro Náchod. V úvodu 35. min. postupoval Prouza sám na Biegla, zvonila pouze praví tyč branky Spartaku. Skóre se měnilo až v úvodu 37. min. kdy si dovršil hattricj Zeman, asistence si připsali Podzimek s Vondřejcem - 4 : 0.

Na počátku 45. min. se trefil Pánek po asistencích Havrdy a Škody - 5 : 0. V 55. min. se ocitlo v ohrožení nulové konto Kouby, když po neodpískaném nedovoleném zákroku šel sám na náchodského brankáře T. Verner, jeho rána zvonila pouze o pravou tyč domácí klece. Konečnou podobu skóre stanovil Vaňát v půli 59. min. po nahrávce Řezníčka.
Ve středu hráči Náchoda zajíždí na led lídra do Nového Bydžova, kde se střetnou od 18 : 00 hodin s místním Stadionem, budeme se snažit odčinit dosud jedinou porážku z úvodního kola KLM. Půjde o těžký zápas, domácí mají velmi dobře poskládaný tým, nic nevzdáváme, budeme bojovat!

Michal PAHULÁK - trenér mužstva : "Opět se nám podařilo vstřelit dvě rychlé branky, pak jsme stejně jako ve středu polevili. Zápas jsme vyhráli zaslouženě, hattrickem se blýskl Zeman a v brankovišti zopakoval nulu ze soupeřova ledu Kouba. Soupeř hrál lépe než v domácím prostředí."

Muži | Středa 13.11.2019, 18:00
Hronov - HC Náchod

Muži | Neděle 17.11.2019, 17:00
HC Náchod - HC Trutnov "B"