S Opočnem se zápas nedohrál.

24.11.2019 | Jaroslav Krulich

Po úvodní třetině bylo prakticky rozhodnuto.

15. kolo | Neděle 24.11.2019, 17:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Baroni Opočno

4 : 0, 0 : 1

Branky a nahrávky : Havrda (Plíhal), Vondřejc, Škoda (MacháŇ, Řezníček), Řezníček (Škoda), střely : 16 : 10, zásahy : 9 : 13, vyloučení : 1 : 2, bez využití, rozhodčí : Veinfurter - Řezníček, Pechánek

HC Náchod: Lelek, (Bláha) - Verner, Srba, Podzimek, PLíhal, od 20. Pánek - Oppelt, Macháň, Havrda, Škoda, Prouza, Řezníček, Rojšl, Vondřejc, Zeman

HC Baroni Opočno:

HC Náchod - HC Opočno  4 : 1 (4 : 0, 0 : 1, nedohráno)

Domácí po prohraném derby v Jaroměři nastoupili v brance s Lelkem, který si tak odbyl premiéru v mistrovském utkání A týmu. Hosté měli v brance Kolbabu.
/vodní třetina Náchodu vyšla solidně, prakticky rozhodli o dělení bodů v tomto střetnutí. Ve 3. min. otevřel skóre utkání Havrda po Plíhalově nahrávce - 1 : 0. Po návratu z trestné lavice se v polovině 6. min. prosadil po samostatné akci Vondřejc - 2 : 0. V půli 10. min. se vytáhl proti sólovému úniku Bureše Lelek. V polovině 11. min. Škoda obehrál vše co mu stálo v cestě a kotouč dovezl až do sítě, spolupracovali kapitán Macháň a Řezníček - 3 : 0. Konečnou podobu třetinovému skóre stanovil v 19. min. Řezníček po asistenci Škody - 4 : 0.

Do druhého dějství v stoupili lépe hosté, kteří Burešem korigovali v čase 21 : 29, jenž doklepl vyraženou ránu Jakla - 4 : 1. Osud utkání se naplnil v čase 22 : 09, kdy za brankou Opočna v rohu nevydrželo po náraze tvrzené sklo a vzhledem k tomu, že vzniklou závadu nešlo odstranit, rozhodčí Veinfurter utkání předčasně ukončil. O osudu zápasu bude rozhodovat STK a o výsledku jednání vás včas budeme informovat.

Muži | Středa 04.12.2019, 18:00
HC Náchod - Nové Město