Po solidním výkonu a potížích v koncovce se ze 3 bodů radují hosté z Nové Paky.

10.02.2019 | Jaroslav Krulich

Škoda inkasované branky ve 20. minutě.

Neděle 10.02.2019, 17:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Nová Paka

Branka : Komárek (Havrda, Macháň), střely : 28 : 34, zásahy : 31 : 27, vyloučení : 4 : 6, využití : 1 : 1, rozhodčí : Veinfurter - Kozák, Všetečka

HC Náchod: Bláha, (Lelek) - Plíhal, Chaloupka, Verner, do 36. Veselý, Komárek - Maršík, Matouš, Leeder, Havrda, Šimoníček, Macháň, Vondřejc, Škoda, Oppelt

HC Nová Paka:

HC Náchod - BK Nová Paka  1 : 3 (0 : 1, 0 : 2, 1 : 0)

Po středeční porážce v derby v Jaroměři se chtěli domácí pokusit získat konečně nějaké body s neoblíbeným soupeřem a lídrem soutěže Novou Pakou. V brance se po delší odmlce objevil zkušený Bláha, hrál Veselý se Šimoníčkem, chyběli Kouba, Pánek, Srba a zkušený Kodym. Hosté v nových dresech měli v brance F. Veselého, chyběli Pulec, Nevyhoštěný, Kerekanič.

V úvodu 1. třetiny si hosté po faulech Komárka ve 3. min. a Havrdy v půli 5. min. zahráli dvojnásobnou přesilovku. Tu jim domácí po přesné defenzívě využít nedovolili. Od půle úvodního dějství nebyli Náchodští horším týmem, ale jak tomu již bývá v poslední době nedokázali proměnit šance. To se jim nedařilo ani při vyloučení Mlčocha v polovině 14. min.. Jedinou branku vstřelili hosté důrazným Hnikem 54 sek před prvním klaksonem - 0 : 1.

Ve druhém dějství se podařilo hostů zvýšit v polovině 26. min. Šuvarou v signalizované výhodě - 0 : 2. V téže min. musel odstoupit E. Veselý. Na konci 34. min. si nedovoleně počínal Vondřejc a F. Moník gólově trestal po necelé min. - 0 : 3.

Domácím se dlouho nedařilo vstřelit kontaktní branku, stejně tomu bylo i při dvojité přesilovce v 51. min. po faulu Mlčocha a na konci 52. min. i nedovoleného zákroku Malíka. Branka za záda hostujícího F. Veselého padla až v čase 58 : 55 po dorážce Havrdovy rány Komárkem po náhře kapitána Macháně - 1 : 3. Toto skóre platilo i po 60 min., když se neujala rána Matouše ve zmíněné min.
Ve středu 13.2. čeká na hráče Náchoda téžké utkání na ledě soupeře Stadion Nový Bydžov, úvodní hvizd je naplánován na 18 : 00 hodin.

Muži | Neděle 17.02.2019, 17:00
HC Náchod - HC Trutnov "B"

Muži | Středa 20.02.2019, 18:00
HC Trutnov "B" - HC Náchod