Vítězný vstup HCN do roku 2019 v Trutnově!

Šok způsobili hráči HCN ve třetí třetině domácím!

22. kolo | Neděle 06.01.2019, 17:00 | ZS Trutnov

HC Trutnov "B" - HC Náchod

3:6

1 : 0, 2 : 1, 0 : 5

Branky a asistence : Vondřejc (Kodym), Škoda (Pánek), Macháń (Matouš, Vondřejc), Komárek, Škoda (Matouš), Oppelt, střely : 29 : 39, zásahy : 34 : 25, vyloučení : 3 : 2, využití : 0 : 2, rozhodčí : Petr - Kittner, Gančarčík

Diváci: 174

HC Trutnov "B":

HC Náchod: Bláha, (Kouba) - Plíhal, Veselý, Verner, Pánek - Škoda, Matouš, Leeder, Vondřejc, Kodym, Macháň, Komárek, Šimoníček, Oppelt

HC BAK Trutnov "B" - HC Náchod  3 : 6 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 5)

Hosté nastupovali k prvnímu utkání v novém roce s jasným cílem, odčinit domácí výprask s Novým Bydžovem. V brance nastoupil zkušený Bláha, v poli dostal šanci zkušený Leeder, chyběli Chaloupka, Srba, Havrda a Maršík. Domácí měli v brance Pivrnce, v poli své spoluhráče dirigoval zkušený Chytráček.
V první třetině se trefil pouze v 6. min. Jakub Tatar - 1 : 0, když chvíli před tím zazvonil na tyč Smékal.

Ve druhé třetině po 50 sek. opět Jakub Tatar - 2 : 0. V polovině 31. min. trefil tyč Škoda. Na konci 32. min. nepotrestal riskantní vyjetí Pivrnce kapitán Macháň, jeho rána minula opuštěnou domácí branku. Na 3 : 0 pro Trutnov zvyšoval ve 37. min. kapitán D. Gabriel. Ve 39. min. snižoval Vondřejc po nahrávce Kodyma při vyloučení Synka.

Ve třetím dějství přišel pro domácí šok! Ve 45. min. vstřelil kontaktní branku po ráně Pánka Škoda - 3 : 2. Vyrovnání přišlo ve 48. min. z hole kapitána Macháně po náhrách Matouše a Vondřejce - 3 : 3. Vedení na stranu Náchoda převrátil Komárek v 55. min. při trestu Vacka - 3 : 4! Domácí se odhodlali ke hře bez brankáře, které využil v úvodu 58. min. Škoda po náhře Matouše - 3 . 5. Na konečných 3 : 6 pečetil ranou do opuštěné domácí branky Oppelt v čase 59 : 39. Poděkování patří fans, kteří nás povzbuzovali i v těžkých chvílích.
Stejní soupeři se střetnou již tuto středu 9.1. v 18 : 00 hodin v Náchodě, jistě domácí nečeká snadná záležitost.

13 Kodym Pavel U 0 1 1 1 3 -2 2   1 0 0 0 0