Ani ve třetím utkání Metuje Cupu se hráči Náchoda vítězství nedočkali

Ani 6 vstřelených branek k vítězství nevedlo.

Sobota 22.09.2018, 11:00 | ZS Jaroměř

HC Náchod - Unitop ČR

6:7 sn

3 : 3, 3 : 1, 0 : 2

Branky a asistence : Oppelt (Matouš), Matouš (Chaloupka, Leeder), Zeman (Havrda), Vondřejc (Havrda, Matouš), Komárek (Chaloupka, Plíhal), vyloučení : 8 : 5, využití : 1 : 2, střely : 29 : 54, rozhodčí : Veinfurter - Dudadík, Antalík

Diváci: 20

HC Náchod: Bláha (30. Kouba) - Plíhal, Chaloupka, Verner, Srba - Havrda, Matouš, Oppelt, Komárek, Vondřejc, Maršík, Leeder, Zeman

Unitop ČR:

HC Náchod - Unitop ČR  6 : 7 sn (3 : 3, 3 : 1, 0 : 2)

Ve třetím utkání Metuje Cupu hráči Náchoda změřili síly s reprezentačním týmem Policie ČR. V brance nastoupil od začátku Bláha, oproti středečnímu utkání hráli Srba se Zemanem, chyběli Veselý, Pánek, Valášek a Škoda.
Vstup do utkání na jaroměřském ledu se domácím vydařil parádně, již ve 33. sek. se po nahrávce kapitána Matouše prosadil Oppelt ranou z pravého křídla - 1 : 0. Radost z vedení Náchoda trvala 59 sek., když vyrovnal Benda - 1 : 1. V 11. min. se prosadil Matouš po náhrávkách Chaloupky a Leedera - 2 : 1. V 15. min. zvyšoval Zeman po nahrávce Havrdy na 3 : 1. Nápor domácích otupilo vyloučení Maršíka v 16. min.. V úvodu 17. min. využil přesilovku Hawlik - 3 : 2. V polovině 19. min. Hlista vyrovnal na třetinových 3 : 3.

Ve 22. min. byl trestán zákrok Plíhala a ještě v téže min. náchodského beka poslal zpět mezi mantinely Kubinčák - 3 : 4. V polovině zápasu Kouba nahradil v brance Bláhu. Ve 32. min. bylo zásluhou Havrdy srovnáno - 4 : 4. V půli 33. min. se prosadil Vondřejc po spolupráci s Havrdou a Matoušem - 5 : 4. Dvougólový náskok Náchodu vrátil při vyloučení Hawlika na konci 38. min. KOmárek po asistencích Chaloupky a Plíhala - 6 : 4.

Ve třetí třetině ve 48. min. vsítil kontaktní gól Škorik - 6 : 5. Zdálo se, že domácí si vítězství již pohlídají, ale to se nakonec nepodařilo. V čase 53 : 52 vyrovnal Vaněk na 6 : 6. V čase 58 : 00 ještě trefil Vaněk břevno.

O vítězi rozhodly samostatné nájezdy. V nich se u domácích prosadil pouze v úvodní sérii Oppelt, u hostí skórovali Sekerka a Benda.

Muži | Neděle 14.10.2018, 17:00