Nevstřelil jsme v Jaroměři branku a domácí vedou v sérii 1 : 0!

1. kolo | Neděle 11.02.2018, 17:00 | ZS Jaroměř

HC Jaroměř - HC Náchod

1:0 pp

0 : 0, 0 : 0, 0 : 0 - 1 : 0

Vyloučení : 2 : 4, bez využití :, střely : 48 : 29, rozhdčí : Svoboda - Pechánek, Roischel

Diváci: 236

HC Jaroměř:

HC Náchod: Kouba, (Bernart) - Plíhal, Verner, Komárek, Pánek - Vondřejc, Janoušek, Macháň, Ježek, Hlavatý, Havrda, Leeder, Škoda

HC Jaroměř - HC Náchod  1 : 0 pp (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0 - 1 : 0) stav série : 1 : 0

Osud tomu chtěl, že po roce se opět proti sobě postaví v play - off dva okresní rivalové, tentokrát již ve fázi čtvrtfinále, které se hraje na dva vítězné zápasy. Domácí v brance s jasnou jedničkou Navrátilem, bez Růty, Vejmana a Mišince. Náchod měl v brance mladíka Koubu, hrát mohli již Plíhal s Vernerem i Janoušek. Naopak služební povinnosti vyřadili ze zápasu Hracha, hrát nemohl ani Srba a Zeman.
Úvodní dějství žádnou branku nepřineslo, obrany kralovaly na útokem. P5edevším náchodský Kouba se měl co ohánět. Změnu skóre nepřinesly ani vyloučení Všetečky v půli 7. min. ani Světlíka v min. 15.. V závěru třetiny byli vyloučeni v 18. min. Janoušek a po půl min. Plíhal. Ani tata dvojitá přesilovka domácích ke změně skóre nepřispěla.

Ve druhé třetině též branka nepadla. Nejprve hosté přestáli bez úhony vyloučení Vernera z počátku 23. min.. Velkou šanci měl Pánek, s jeho ránou si Navrátil poradil. Stejně se vedlo Komárkovi.

Ve třetí třetině se odehrával prakticky identický snímek, jako předchozích třetinách, stálé čekání na gól. V samém závěru normální hrací doby v úvodu 60. min. hosté ustáli vyloučení Janouška.

Jmenovaný byl ještě min. na trestné v průběhu prodloužení, branka nepadla. Osudný byl pro Náchod čas 52 : 51 a vhazování před Koubou, přímo z buly dokázal náchodského mladíka překonat ranou na delší tyč zkušený Hamáček a bylo po naději - 1 : 0. Výbornou kulisu nám připravili naši fans, za což jim patří dík!
Nedá se nic dělat musíme se z porážky rychle otřepat a ve středu 14.2. od 18 : 00 hodin musíme soupeře porazit a vynutit si páteční utkání v Jaroměři. Doufejme, že nám bude Valentýn příznivě nakloněn.

Pavel Kodym - trenér mužstva : Vyrovnané utkání, ve kterém se obě mužstva soustředila na obranu rozhodla jedna branka. Kluky chválím za bojovnost a obětavost.

10 Havrda Filip U 0 0 0 0 1 -1 0   0 0 0 0 0