Vítězstvím nad N .Bydžovem si pro Play Off Náchod přihrál rivala Jaroměř

28. kolo | Neděle 04.02.2018, 18:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Stadion Nový Bydžov

5:3

3 : 1, 2 : 2., 0 : 0

Branky : Škoda, Macháň (Hrach), Havrda TS, Hlavatý (Havrda), Havrda (Hlavatý), vyloučení : 4 : 6 + TS, využití : 0 : 1, oslabení : 1 : 2, střely : 36 : 27, rozhodčí : Petr -  Horák, Karous

Diváci: 90

HC Náchod: Kouba, (Bernart) - Hrach, Pánek, Srba, Komárek - Havrda, Hlavatý, Macháň, Vondřejc, Škoda, Leeder, Zeman

HC Stadion Nový Bydžov:

HC Náchod : Stadion Nový Bydžov  5 : 3 (3 : 1, 2 : 2, 0 : 0)

V 7.min. otevřel skóre zápasu Škoda - 1 : 0. V 9. min. byl vyloučen Mádle a po necelé min. ve vlastním oslabení vyrovnal Chára - 1 : 1. Ve 13. min. Hrach pálil a kapitán Macháň kotouč přesně namířil mezi tři tyče - 2 : 1. V čase 18 : 22 byl ve vyložené šanci faulován Novákem Havrda, který následné trestné střílení s rutinou proměnil - 3 : 1.

Ve druhé třetině ve 25. min. fauloval Komárek a v čase 25 : 00 vstřelil kontaktní branku Chára - 3 : 2. Ve 28. min. pálil do Veselého Havrda a odražený puk vrátil do branky pohotový Hlavatý - 4 : 2. Ve 30. min. byl vyloučen Hrach a po chvíli ve vlastním oslabení se trefil Havrda po nahrávce od Hlavatého -5 :. 2. V půli 30 min. hostéí při oslabenísnižovali na 5 : 3 Kubištou.

Ve třetím dějství již branka nepadla..
V neděli 11.2. od 17 : 00 hodin se utkáme v Jaroměři v prvním zápase ČF serie s domácím HC.

Miroslav Krynek - trenér mužstva :  "S jistotou postupu do play - off jsme se vítězstvím chtěli vyhnout dnešnímu soupeři. Hráli jsme opět v nekompletním složení, úvodní třetina se nám vydařila. Ve druhém dějství se hosté snažili zápas otočit, což se jim nepodařilo, Ve třetí části jsme nesmírnou bojovností a houževnatostí vedení uhájili. Všichni hráči zápas odmakali, za což jim patří dík a uznání."