Rozhodnutí Královéhradeckého KVV ČSLH

12.03.2020 | Michal Kubeček

Rozhodnutí Královéhradeckého KVV ČSLH

Věc: Rozhodnutí Královéhradeckého KVV ČSLH

·        Královéhradecký KVV ČSLH na základě rozhodnutí VV Českého svazu ledního hokeje ze dne 12. 3. 2020 akceptuje nařízení VV ČSLH a ruší veškerá zbývající utkání, a to v soutěžích KLM, LJ, LD, St. žáků sk. „A“ a „B“, Ml. žáků sk. „C“ a D“, KLP (5. tříd) a Minihokeje.

·        Dne 11.3.2020 proběhlo v Hronově mimořádné jednání za účasti předsedy KVV Mgr. O. Votroubka, předsedy STK J. Šťavíka, předsedy KR V. Samka a zástupců klubů KLM HC Wikov Hronov, HC Náchod, St. Nový Bydžova a SK Třebechovice p.O. ohledně pokračování play off KLM Královéhradeckého kraje.

·        S ohledem na výše uvedené nařízení se zápasy play off (finále) ruší s tím, že týmy HC Wikov Hronov a SK Třebechovice p. O. se shodně umístily na 3. místě a obdrží poháry a medaile. Vítězem KLM se stávají týmy St. Nový Bydžov a HC Náchod. Zároveň obdrží poháry a medaile.

Mgr. Ondřej Votroubek  v.r.

Předseda Královéhradeckého KVV ČSLH

Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00