Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Patrik Pfeifer, Kuba Cvrček, Adam Scheuer, Pepa Flechtner, Filip Král, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Matyáš Bohuněk, Václav Podškubka, Adam Jakl, Jan Malcher, Matyáš Verner .

12.1. Liberec - Náchod

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Patrik Pfeifer, Kuba Cvrček, Honza Bubeníček, Adam Scheuer, Pepa Flechtner, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Tomáš Janovský, Matyáš Bohuněk, Václav Podškubka, Honza Malcher, Pepa Čermák.

"Liberecký"  program ml. žáků

Sobota  a pondělí přinesly našim hráčům dvě utkání se stejným soupeřem.  První  utkání, hrané na ZS v Náchodě,  domácí začali ve vysokém tempu, soupeř rovněž, a tak se hrál z obou stran velmi zajímavý hokej.  Oba týmy dobře bránily a zároveň se dostávaly do koncovky.  Náchodští v tomto utkání ale  měli větší vůli po vítězství, několikrát   bodovali  Matěj Tichý  a Matyáš Bohuněk, jimž spolupráce v tomto utkání skutečně seděla. Vítězství 7:6 bylo nakonec odměnou za výkon celého týmu.

Pondělní zápas v Liberci  naznačoval  už od samotného začátku drobnou převahu a větší houževnatost  domácího Liberce, kterému se podařilo lepší přístup zužitkovat ve vedení dva nula po první třetině. Do druhé třetiny  naši hráči nastoupili s touhou něco se zápasem udělat.  A bylo vidět, že s výsledkem opravdu chtějí něco udělat!. Dva vstřelené góly ale bohužel nestačily na tři liberecké, a tak kostka v aréně ukazovala po dvou třetinách skóre 5:2.
Třetí třetinu bylo znát, že na zvrat z naší strany není síla, Tygři se prosadili po  hezkých akcích a triumfovali v této "odvetě" 7:3. Za zmínku stojí liberecká "převaha" v počtu vyloučených 9:1.

8.2.2020  Náchod- Jablonec  12 : 5

Sestava:     Honza Hovanec, Petr Svoboda

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Patrik Pfeifer, Kuba Cvrček, Pepa Flechtner, Filip Král, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Matyáš Bohuněk, Adam Jakl, Jan Malcher, Matyáš Verner, Tomáš Janovský, Jan Bubeníček.