Mladší žáci vítězně v České Třebové

18.12.2019 | Michal Kubeček

Za málo známým soupeřem zajeli mladší žáci ve druhém kole soutěže.

První třetina přinesla celkem jednoznačný obrázek hry, náchodští dominovali v herních činnostech, a to se projevilo velmi rychle na skóre. Do druhé třetiny  nastoupili s větším nadšením domácí, snížili a také hra se vyrovnala. Jak je vidět na výsledku, žádný výraznější obrat ve třetí třetině  utkání už náchodští domácím nedovolili a vítězství si v klidu pohlídali po třetinách 0:5,3:1 a 1:3.

Sestava:     Honza Hovanec, Petr Svoboda

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Patrik Pfeifer, Kuba Cvrček, Honza Bubeníček, Adam Scheuer, Filip Král, Pepa Flechtner, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Petr Novák, Adam Jakl, Matyáš Verner, Tomáš Janovský.

Branky a asistence: Cvrček (Podškubka T.), Cvrček (Bubeníček), Král (Cvrček), Gois (Novák), Scheuer (Tichý), Gois (Flechtner), Pelda (Janovský), Cvrček (Bubeníček), Verner (Scheuer).

(vancl)

Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00