Mladší žáci vezou 3 body z Jablonce

11.12.2019 | Michal Kubeček

K prvnímu utkání nadstavby nastoupili naši proti Vlkům Jablonec nad Nisou. Očekávání, že půjde o těžký zápas se potvrdila.

Jablonec - Náchod 7:9 (1:2, 0:4, 6:3)

V úvodní části utkání diváci sledovali vyrovnaný zápas s velkým nasazením na obou stranách. Postupně ale začaly přibývat šance, a to především z náchodské strany.  Konstrukce branky pomohla domácímu golmanovi hned několikrát udržet stav 1:2 po prvních 20 minutách. Do druhé třetiny naši kluci vlétli, ovládli hru a také začali využívat šance. Před druhou pauzou tedy 6:1 pro HCN. Kdo si myslel, že je utkání už rozhodnuté, tak se velmi mýlil. Po necelých čtyřech minutách hry ve třetí třetině svítilo na ukazateli skóre 4:5 pro Náchod, přítomní diváci nevěřili vlastním očím.   Skóre způsobené jednak  herním výpadkem našich hráčů, jednak  neuvěřitelným štěstím jabloneckých v koncovce a pak také chybující časomírou. Jablonečtí byli v herní euforii. Trenéři Náchoda reagovali oddechovým časem a zkonsolidovali mužstvo tak, že utkání v tvrdě hraném závěru dovedli k vítěznému konci.

Sestava: Honza Hovanec, Petr Svoboda Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Pepa Čermák, Patrik Pfeifer, Kuba Cvrček, Honza Bubeníček, Adam Scheuer,  Václav Podškubka, Filip Král, Pepa Flechtner, Tomáš Podškubka, Jan Malcher, Matyáš Bohuněk, Tomáš Janovský.

Branky a asistence: Gois (Bohuněk), Bubeníček (Cvrček), Bohuněk (Janovský, Malcher), Tichý (Podškubka T.), Flechtner (Král), Flechtner, Scheuer (Bohuněk, Gois), Flechtner (Podškubka V., Bubeníček), Bubeníček (Bohuněk).

(vancl)

Muži | Neděle 19.01.2020, 17:00