Mladší žáci pokračují v sérii vítězství

22.10.2019 | Michal Kubeček

Posledním soupeřem v 1. části Ligy mladších žáků, se kterým se naši hráči ještě v této sezóně  nestřetli, byli hráči HC Jaroměř.

Naši hráči zažili opět nemilé překvapení podobně jako v minulém zápase doma. První branku vstřelil soupeř! Už  ve 2. minutě se domácí Jaroměř ujímá vedení po vydařené samostatné akci.  Náchodští se ale následně „obuli“ do soupeře  o to víc. Snaha začala přinášet brankové úspěchy. Do konce první třetiny jsme se trefili pětkrát, z toho jsme dvakrát skórovali při přesilové hře. Druhá třetina přinesla bojovný hokej z obou stran, hra byla ovšem ovlivněna několikerým vyloučením našich hráčů. Také jsme si vyzkoušeli hru v oslabení pět na tři. Stále jsme si udržovali náskok ve skóre. Ve třetí části hry se našim přestalo střelecky dařit, hráči Jaroměře ke konci třetiny zkorigovali výsledek na rozdíl 4 branek. Celkově Jaroměř – Náchod 5:9 po třetinách 2:5, 1:3, 2:1. Svoji premiéru si v brance Náchoda odbyl Petr Svoboda.

Branky HCN: Scheuer (Bohuněk, Flechtner), Bohuněk (Flechtner), Flechtner, Pfeifer (Bubeníček), Gois (Flechtner), Scheuer (Pfeifer), Bubeníček (Cvrček,Tichý), Scheuer (Cvrček), Cvrček.

(vancl)

Muži | Středa 13.11.2019, 18:00
Hronov - HC Náchod

Muži | Neděle 17.11.2019, 17:00