Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Domácí výhra ml. žáků nad Třebechovicemi

21.10.2019 | Michal Kubeček

Další zápas Ligy mladších žáků přinesl vítězství domácích, přestože ne tak výrazné, jak by si před utkáním představovali. Domácí borci se snažili vlétnout do zápasu podobně  jako v předchozích utkáních.

Třebechovičtí nám ale nedovolili dostat se do většího tlaku, ani do větších šancí. Naopak,   po zmatku před bránou domácích a po  dorážce Kubálka se Třebechovice dostaly do překvapivého vedení. Do konce třetiny se sice Bohuňkovi podařilo po hezké akci vyrovnat, ale stále se nedařilo vytvořit si proti houževnatému soupeři víc šancí a trvalejší tlak.

Druhá třetina přinesla jiný obrázek. HCN se dostával do tlaku, celkově i do většího množství šancí, gólově se dařilo Bubeníčkovi, pohyblivý brankář hostí Doležal několikrát zachraňoval situaci téměř na brankové čáře. Náchodští se ale začali prosazovat důrazem a také kombinační hrou.  V poslední části utkání se obraz ze druhé třetiny  příliš nezměnil, náchodští se naposledy radovali z krásné kombinace Cvrček- Tichý, která završila tři náchodské góly během 2 minut. Třebechovičtí v 59. minutě upravili výsledek na konečných 7:2. Po třetinách 1:1, 3:0, 3:1 vítězství HCN 7:2.

Branky: Bohuněk (Podškubka T.), Bubeníček (Bohuněk), Bubeníček (Cvrček), Bohuněk (Bubeníček), Scheuer, Bohuněk (Gois), Cvrček (Tichý).                                                             


  (vancl)

 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
2:5
HC Náchod - Hronov
 
Muži | Středa 11.03.2020, 18:00
5:6
Hronov - HC Náchod
 
 
HC Náchod - kontakt: info@hcnachod.cz RSS