Domácí výhra ml. žáků nad Třebechovicemi

21.10.2019 | Michal Kubeček

Další zápas Ligy mladších žáků přinesl vítězství domácích, přestože ne tak výrazné, jak by si před utkáním představovali. Domácí borci se snažili vlétnout do zápasu podobně  jako v předchozích utkáních.

Třebechovičtí nám ale nedovolili dostat se do většího tlaku, ani do větších šancí. Naopak,   po zmatku před bránou domácích a po  dorážce Kubálka se Třebechovice dostaly do překvapivého vedení. Do konce třetiny se sice Bohuňkovi podařilo po hezké akci vyrovnat, ale stále se nedařilo vytvořit si proti houževnatému soupeři víc šancí a trvalejší tlak.

Druhá třetina přinesla jiný obrázek. HCN se dostával do tlaku, celkově i do většího množství šancí, gólově se dařilo Bubeníčkovi, pohyblivý brankář hostí Doležal několikrát zachraňoval situaci téměř na brankové čáře. Náchodští se ale začali prosazovat důrazem a také kombinační hrou.  V poslední části utkání se obraz ze druhé třetiny  příliš nezměnil, náchodští se naposledy radovali z krásné kombinace Cvrček- Tichý, která završila tři náchodské góly během 2 minut. Třebechovičtí v 59. minutě upravili výsledek na konečných 7:2. Po třetinách 1:1, 3:0, 3:1 vítězství HCN 7:2.

Branky: Bohuněk (Podškubka T.), Bubeníček (Bohuněk), Bubeníček (Cvrček), Bohuněk (Bubeníček), Scheuer, Bohuněk (Gois), Cvrček (Tichý).

(vancl)

Muži | Středa 13.11.2019, 18:00
Hronov - HC Náchod

Muži | Neděle 17.11.2019, 17:00