Hořký týden pro Jaroměř!

21.10.2019 | Michal Kubeček

Ve středu porazil náš A-tým Jaroměř, v sobotu porazili mladší i starší žáci Jaroměř a nakonec to dovršil dorost v neděli v Jaroměři.

"Házená v Jaroměři"
HC Jaroměř - HC Náchod 8:9 SN
(2:2, 4:5, 2:1) SN 2:3
Sestava: Škorpík, Vrzal, Malina, Sochor R., Tran, Zachariáš, Volf 1+1, Svoboda 1+0, Bíman 1+1+SN, Hynek 2+1+SN, Řezníček 0+2+SN, Souček 2+0, Švadlák 1+0

Základní část jsme zakončili výhrou na ledě Jaroměře.
K utkání nastoupil již uzdravený Tomáš Hynek a nová posila do útoku Štěpán Švadlák, který má střídavý start z Hvězdy Praha. Hned v prvním střídaní jsem domácím po hrubé chybě naší obrany umožnili skorovat a tento trend jsme drželi téměř celý zápas. Hrubá chyba = gól v naší sítí.
Domácí nám odskočili na hrozivých 6:3 a vypadalo to, že body zůstanou v Jaroměři. Jenže HCN se nevzdává a kluci burcováni trenérem nejenom, že vyrovnali, ale otočili jsme na 7:8. Jenže jsme zase udělali školáckou chybu a souopeři dovolili vyrovnat na 8:8.
Došlo tedy na SN kde jsme nakonec byly šťastnější a odvážime si pro nás cennou výhru.
Domácí trenér asi spěchal domů když po utkání vynechal podání ruky soupeři, které ke sportu bezesporu patří.
Hlavní cíl pro premierovou sezónu postup do nadstavbové části byl splněn a teď budeme čekat jaké soupeře nám svaz přidělí, kde již nebude lehkých zápasů. Bude to ale pro náš mladý tým obrovská škola!!

Muži | Středa 13.11.2019, 18:00
Hronov - HC Náchod

Muži | Neděle 17.11.2019, 17:00
HC Náchod - HC Trutnov "B"