Prohra a výhra o víkendu pro dorost HC Náchod

30.09.2019 | Michal Kubeček

O víkendu 50% bodů.

HC Náchod - HC Jaroměř 4:7 (1:1, 1:3, 2:3)

HC Náchod - HC Krkonoše 5:3 ( 2:0, 3:1, 0:2)

HC Náchod - HC Jaroměř 4:7
(1:1, 1:3, 2:3)
V sobotu jsme hostili silný celek z Jaroměře, který má ve svých řadách mnoho hráčů, kteří prošli extraligovou akademii Hradce Králové .Bohužel nás v poslední době provází obrovská marodka když jsme měli k dispozici pouze 10 hráčů. Naši mladíci podali bojovný výkon a rozhodně jsme nebyly horším mužstvem, ale na starší hráče ( i o tři roky) to bohužel nestačilo. Neuvěřitelně se nadřeme na góly a vzápětí lehce inkasujeme do vlastní branky.
Sestava:
Vrzal, Sochor R. Zachariáš, Bon, Lejdar, Bíman, Sochor L. Volf, Řezníček, Sodomka, Praus
Góly a asistence:
Bon 2+0, Bíman 1+0, Sodomka 1+0, Sochor 0+2, Praus 0+1

HC Náchod - HC Krkonoše 5:3 ( 2:0, 3:1, 0:2)
Toto utkání bylo pro nás velice důležité když právě s Krkonošemi bude pravděpodobně bojovat o třetí postupové místo do nadstavby.
Na soupeře jsme nastoupili v obrovském tempu a jenom naše slabina v neproměňování 100% šanci měla za následek, že jsme vedli po první třetině pouze 2:0. Utkání jsme mimo posledních 10 min měli pod kontrolou a důležité utkání jsme zvládli. Pozitivem byl o mnoho lepší výkon Láďi Vrzala v brance než v sobotu. Konečně se rozstřílel kapitán Rosťa Sochor. Bohužel utkání má i jedno velké negativum v podobě zranění našeho snipera a velkého bojovníka Ludi Lejdara, který si nešťastně zlomil ruku.
Přejeme brzké uzdravení Luďo!!!!
Sestava:
Vrzal, Škorpik, Sochor R. Zachariáš, Bon, Lejdar, Bíman, Malina, Svoboda, Volf, Řezníček, Praus, Sodomka
Góly a asistence:
Sochor R. 2+1, Lejdar 1+0, Bíman 1+0, Sodomka 1+1, Zachariáš 0+1, Bon 0+1, Řezníček 0+1.
Trenér Martin Táborský:
10 statečným děkuji za bojovný výkon a předvedenou hru. Ostatními hráčům důrazně doporučuji přehodnotit přístup k hokeji potažmo k partě super kluků, která v Náchodě vznikla.

Muži | Středa 04.12.2019, 18:00
HC Náchod - Nové Město