Ml. žáci-HCN zvítězil jasně ve Dvoře Králové

30.09.2019 | Michal Kubeček

Ke druhému mistrovskému utkání přijeli náchodští do Dvora Králové. Na místním útulném stadionu byli mnozí poprvé, neboť hráči domácího týmu patřili dříve administrativně do jiné skupiny krajské ligy. Zajímavé však bylo nastoupit na ledě, po němž se prohánějí i některé velké hvězdy druhé ligy dospělých.

Rozdíl v herním stylu obou týmů byl patrný už od prvních sekund utkání. Stručně řečeno, obranná třetina domácích byla patřičně rozježděna už po několika minutách hry, zatímco do obranné třetiny našeho týmu se v poměrně dlouhých úsecích hry nikdo nepodíval.

Naši hráči měli mnoho příležitostí vyzkoušet si kombinační akce nebo samostatná zakončení. Střelecky se nám dařilo, přestože mnoho šancí zůstalo nevyužito. Ale i tak zákroky našeho brankáře Jana Hovance potom umožnily přítomným domácím i hostujícím divákům vidět podruhé v probíhající sezoně nulu na kontě obdržených branek HCN. Po třetinách 0:6,0:6, 0:5 vítězíme konečným výsledkem 0:17.

Branky a asistence: Cvrček (Bubeníček), Bubeníček (Čermák), Pfeifer, Bohuněk (Flechtner), Gois (Flechtner), Gois, Bohuněk (Vancl), Cvrček, Bubeníček (Cvrček, Pfeifer), Tichý (Král), Podškubka T., Pfeifer (Cvrček), Král, Flechtner (Vancl), Tichý (Flechtner), Vancl (Podškubka T.), Verner (Cvrček).

Muži | Středa 04.12.2019, 18:00
HC Náchod - Nové Město