Informace k akci POJĎ HRÁT HOKEJ v NÁCHODĚ

19.09.2019 | Michal Kubeček

Tradiční akce s názvem POJĎ HRÁT HOKEJ V NÁCHODĚ proběhne dne 29.9.2019 od 10:00 hod. na ZS v Náchodě!

HC NÁCHOD VÁS ZVE NA AKCI

„POJĎ HRÁT HOKEJ“

V neděli 29. září 2019 v 10:00 hodin na ZS v Náchodě budou mít všechny děti ve věku 4 – 8 let jedinečnou možnost si zdarma vyzkoušet, jaké to je být hokejistou. Kromě zážitku si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Jedná se o akci, při které mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolem pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete žádným hokejovým vybavením, můžete se obrátit na zástupce klubu při prezentaci s dotazem na možnost zapůjčení věcí přímo na místě.

Více informací najdete na:    www.pojdhrathokej.cz

www.hcnachod.cz

Na tuto akci navazuje pravidelná ŠKOLIČKA BRUSLENÍ, která se bude konat každou sobotu od 8:00 hod. do 9:00 hod.

Na Vaší účast se těší realizační tým mládeže HC Náchod:

ü  Michal Bohuněk, tel.: 776 232 901, trenér mládeže HC Náchod

ü  Tomáš Gois, tel.: 777 570 421, předseda HC Náchod

ü  Jarda Adamu, Bonda Bergr, Michal Flaška, Jiří Friedl, Petra Goisová, Aleš Hlavsa, Petr Ježek, Karol Kania, Milan Krajčír, Petra Krejsová, Míra Krynek, Michal Kubeček, Vašek Maršík, Lukáš Podškubka, Lukáš Pultar, Zdena Skalická a Míra Vojtěch

Muži | Neděle 13.10.2019, 17:00
HC Trutnov "B" - HC Náchod