Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Informace k akci POJĎ HRÁT HOKEJ v NÁCHODĚ

19.09.2019 | Michal Kubeček

Tradiční akce s názvem POJĎ HRÁT HOKEJ V NÁCHODĚ proběhne dne 21.1.2020 od 16:00 hod. na ZS v Náchodě!


HC NÁCHOD VÁS ZVE NA AKCI

„POJĎ HRÁT HOKEJ“

V úterý 21. ledna 2020 v 16:00 hodin na ZS v Náchodě budou mít všechny děti ve věku 4 – 8 let jedinečnou možnost si zdarma vyzkoušet, jaké to je být hokejistou. Kromě zážitku si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Jedná se o akci, při které mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolem pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete žádným hokejovým vybavením, můžete se obrátit na zástupce klubu při prezentaci s dotazem na možnost zapůjčení věcí přímo na místě.

Více informací najdete na:    www.pojdhrathokej.cz

                                              www.hcnachod.cz

Na tuto akci navazuje pravidelná ŠKOLIČKA BRUSLENÍ, která se bude konat každou sobotu od 8:00 hod. do 9:00 hod.  

Na Vaší účast se těší realizační tým mládeže HC Náchod:

ü  Michal Bohuněk, tel.: 776 232 901, trenér mládeže HC Náchod

ü  Tomáš Gois, tel.: 777 570 421, předseda HC Náchod

ü  Jarda Adamu, Bonda Bergr, Michal Flaška, Jiří Friedl, Petra Goisová, Aleš Hlavsa, Petr Ježek, Karol Kania, Milan Krajčír, Petra Krejsová, Míra Krynek, Michal Kubeček, Vašek Maršík, Lukáš Podškubka, Lukáš Pultar, Zdena Skalická a Míra Vojtěch

 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
2:5
HC Náchod - Hronov
 
Muži | Středa 11.03.2020, 18:00
5:6
Hronov - HC Náchod
 
 
HC Náchod - kontakt: info@hcnachod.cz RSS