První mistrovský zápas = první výhra dorostu!

09.09.2019 | Michal Kubeček

V neděli naši dorostenci zahájili mistrovskou sezónu na ledě ve Vrchlabí.
Hned při rozbruslení se zranil gólman Filip Škorpik a tak do branky nastoupil Láďa Vrzal, který po celé utkání působil poněkud nervózně.

HC KRKONOŠE - HC NACHOD 4:5 (1:2 - 1:3 - 2:0)
K utkání jsme přistoupili aktivně a brzy vedli 2:0 to asi naše hráče uspokojilo a umožnili soupeři do konce 1 třetiny snížit na 1:2 a ze začátku druhé třetiny dokonce vyrovnat na 2:2.
Na to naši hráči zareagovali lepším pohybem a šli jsme do vedení 2:5 a už se zdálo že utkání v klidu dohrajeme.
Ve třetí třetině jsme zbytečnými fauly Krkonoše pustili do tlaku a poslední minuty byly dost krušné kdy soupeř při power-play 6 na 3 snižoval na konečných 4:5.
Z naší strany bylo mnoho nepřesností a hrubých chyb, které se v příštích utkáních nemohou opakovat. Někteří hráči si musí uvědomit že zlepšení přijde jenom po poctivém tréninku. Za zmínku ještě stojí střelecký výkon Ludi Lejdara, který soupeře sestřelil 4 brankami!!!