Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Srpnové soustředění ročníků 2007-2008

28.08.2019 | Michal Kubeček

V posledních letech se stalo dobrou tradicí, že konec prázdnin bývá ve znamení soustředění. Před sezónou je rozhodně potřebné získat náběh na tréninkový dril, upevnit a zvyšovat fyzickou kondici, naučit se nové triky a překvapivé kličky neboli prostě se dobře nastartovat před nadcházející dlouhou sezónou.

Tým trenérů - Michal Bohuněk, Tomáš Gois, Lukáš Podškubka, Rudolf Malina a Aleš Král připravil pro své svěřence pestrý program sportovních aktivit. Vzhledem k tomu, že ve stejném termínu probíhala na náchodském zimním stadionu podobná soustředění i u dalších věkových skupin a zároveň se soustředění účastnili hráči Třebechovic ledová plocha byla maximálně využívána už od časných ranních hodin. Režim, jaký využívají podobné akce, tedy trénink na ledě, suchá příprava, oběd, led a suchá příprava, byl každodenní rutinou. Uprostřed týdne byl do programu zařazen pěší výlet do Pekla spojený s opékáním a pohybem ve volné přírodě. 

 

Nemělo by se zapomenout na stravování: o bezchybný, vyvážený a především chutný svačinový režim se pečlivě staraly paní Skalická a Goisová. V paměti všem zůstane nocleh na zimním stadionu. Tréninková utkání   na závěr soustředění doplnila dvě vítězná přátelská utkání s hokejisty z MUKS WTH Wroclaw, kde se naši hráči naladili na další přípravná utkání, která budou následovat…  

Děkujeme.

Za rodiče Martin Vancl

 
Utkání
Muži | Středa 11.09.2019, 18:00
1. kolo
8:5
HC Náchod - Jaroměř
 
Muži | Neděle 15.09.2019, 17:00
HC Choceň - HC Náchod
4:3 sn (0 : 2, 2 : 1, 1 : 0 - 0 : 0, 1 : 0)
 
 
HC Náchod - kontakt: info@hcnachod.cz RSS