NOVÉ VEDENÍ HC NÁCHOD z.s.

16.05.2019 | Admin Admin

Dovolte nám představit nové vedení HC Náchod z.s.

Vážení přátelé hokejového klubu HC Náchod z.s., sponzoři, obchodní partneři,

dovolte mi oznámit Vám změnu ve vedení hokejového klubu HC Náchod z.s., kde nově na pozici předsedy klubu byl zvolen pan Tomáš Gois , na pozici místopředsedy klubu pan Tomáš Hynek a nově byl zvolen i výkonný výbor klubu HC Náchod z.s..

S novým vedením HC Náchod z.s. přicházejí nové plány a vize, jak celkově pozvednout mládežnický hokej v Náchodě a naším cílem je též stále obsazovat přední příčky v soutěži mužů. Již nyní můžeme představit první kroky nového vedení, a to složení všech mládežnický kategorií pro sezónu 2019/2020. Tento krok je pro nás velmi důležitým začátkem pro budoucnost. Hokejový klub HC Náchod z.s. by měl obsazovat pravidelně všechny mládežnické kategorie, což bohužel nebylo v minulosti pravidlem.

Kategorie na sezónu 2019/2020:

-        kategorie mužů

-        kategorie juniorů

-        kategorie dorostenců

-        kategorie mladší a starší žáci

-        ročníky 2009,2010,2011 a 2012

-        školička bruslení

Vážení sponzoři a obchodní partneři,

bude nám ctí a budeme velmi rádi, když s námi budete spolupracovat i na dále a      s Vaší pomocí půjdeme společnou cestou k rozvoji mládežnického hokeje v Náchodě. Připravujeme pro Vás možnosti spolupráce a navázání dlouhodobých vztahů.

Kontakty:

Tomáš Gois – předseda klubu