Soutěž v hodu pukem na domáchích zápasech

23.11.2018 | Petr Lelek

Hod pukem

V rámci domácích zápasů jsme si pro Vás připravili přestávkovou soutěž hod pukem o věcné ceny s hlavním partnerem pivovarem Primátor.
Pravidla soutěže: Cena puku je stanovena na 20kč. Na každý domácí zápas bude připraveno 30 puků.. Soutěž proběhne o pauze mezi druhou a třetí třetinou. Úkolem je trefit středový bod na vhazování. Puk, který trefí středový bod vyhrává “bank”. Pokud se tak nestane, vítězem se stává puk, který je nejblíže a vyhrává tašku Primátor. Platný hod je pouze z tribuny nad trestnou lavicí (nikdo nesmí házet ze střídaček, trestné lavice, otevřených vrátek na led, takový hod neplatí).
Prosím buďte obezřetní a neházejte ostatním fanouškům puky přes hlavu.

Bank: Počáteční bank je stanoven na 1000kč, vyplácí se pouze když je trefen středový bod. Pokud nikdo bank nevyhraje, celý se přesouvá na příští domácí utkání. Peníze z prodeje puků putují do banku, dokud ho někdo “nevybere”.

Muži | Neděle 16.12.2018, 17:00
HC Náchod - Nový Bydžov