Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme nové tváře HCN!

12.09.2018 | Admin Admin

Jak už tomu tak bývá, kádr se pro každou sezónu alespoň trochu mění. Psali jste nám velké množství dotazů, zda zveřejníme nové posily.

Pojďme si tedy představit nové tváře HCN. Jako první na řadě je samozřejmě brankářský post. V brance HCN se objeví staronová tvář Štěpán Kouba. Mladý 19ti letý brankář předvedl svůj talent našim fanouškům v loňské sezóně a my jsme rádi, že ho uvidíme v brance HC Náchod i pro nadcházející ročník! 


Druhým do party bude Martin Bláha, velezkušený brankář, který byl dlouholetou oporou Nového Města a následně přesídlil do Opočna. Tento zkušený brankář perfektně doplní mladého kolegu. Sám Martin projevil v Náchodě veliký zájem chytat a to nejen proto, že se do Náchoda přestěhoval, ale také kvůli sportovním ambicím klubu. 


Obranu doplní důrazný obránce Emil Veselý, který prošel mládežnickými kategoriemi v Hradci Králové. Po opuštění juniorky si zahrál krajskou ligu v Pardubickém kraji, kde oblékal dres České Třebové. Následně se stěhoval do Opočna, kterého je Emil odchovanec. Pro letošní sezónu se však domluvil s HCN a přichází tvrdit muziku v našich zadních řadách.


Do útoku přichází hned dvě nová jména. Tomáš Oppelt a Dominik Matouš. Starší z této dvojice je pravák Tomáš Oppelt, který dorazí z Vrchlabí kde působil po dlouhá léta, má za sebou však také starty v mládežnických kategoriích Liberce. Druhým jmenovaným je Dominik Matouš, kreativní centr, který prošel stejně jako Emil mládežnickými kategoriemi v Hradci Králové. Je členem úspěšného ročníku 98, který v HK zažil velice úspěšné období. 


V nové sezóně se představí také útočník Václav Maršík. Odchovanec HCN za nás naskočil již v minulé sezóně. Jeho další kroky směřovaly do zámoří, odkud se Václav vrátil zpět do našeho týmu. 


Nové posily můžete vidět v akci již tuto neděli 16.9. od 17h v Náchodě. 

 
Utkání
Muži | Středa 13.03.2019
6:2
Nový Bydžov - HC Náchod
 
Muži | Středa 20.03.2019
3:4
Jaroměř - HC Náchod
 
 
HC Náchod - kontakt: info@hcnachod.cz RSS