Poslední buly - turnaj ročníku 2008

01.04.2018 | Petr Lelek

Poslední buly

Poslední buly- turnaj ročníku 2008: Loučení se sezónou  1.místem
Poslední větší příležitostí zahrát si v letošní sezóně měli náchodští hráči na svém stadionu při turnaji o Putovní pohár starosty města, který HCN  uspořádal  v sobotu 24.3. Protivníky byly  týmy HC Trutnov, družstvo WTH MUKS  Wroclaw (PL) a hráči Stadionu Nový Bydžov .
Jak název napověděl, domácím se turnaj vydařil. Výsledkově to vypadalo následovně: s HC Trutnov dva vyrovnané zápasy (1:2, 4:1)  se Stadionem Nový Bydžov vyrovnaně, ale s bodovou převahou (0:0, 5:3) a s polským WTH dvě celkem hladké výhry (5:0, 6:2). Náchodští si těmito výsledky zajistili první místo v turnaji  před Trutnovem, který v  posledním zápase turnaje dvakrát remizoval s Novým Bydžovem a tento výsledek mu těsně zaručil  druhé místo právě před týmem Bydžova. A konečně, čtvrté místo si výkony, které se postupně zlepšovaly, ale zároveň nestačily na tuzemskou konkurenci, získali hráči WTH Wroclaw.
Turnajové dění zpestřily dovednostní soutěže, kde se objevil nejrychlejší bruslař, nejpřesnější střelec, nejrychlejší střelec,  nejšikovnější  brankář  nebo týmová soutěž.  I tam se hráčům Náchoda dařilo. Starosta města pan J. Birke tak  mohl  předat putovní pohár domácím,  předat ceny a vyhlásit nejužitečnějšího hráče z každého týmu.  Na závěr  je na místě ocenit práci  týmu organizátorů, sponzorů i dalších, kteří se na uspořádání turnaje jakkoliv  podíleli.
                                                                                                           Martin Vancl

Muži | Pátek 16.02.2018, 18:00