Ročník 2008: Druhé místo na turnaji v Jaroměři

14.03.2018 | Petr Lelek

Ročník 2008: Druhé místo na turnaji v Jaroměři

Bezzápasovou sobotu 10.3.2018 zpestřil hráčům turnaj, jehož se kromě domácích HCM Jaroměř a našeho týmu zúčastnily dále týmy HC Chrudim a HC Draci Bílina. Systém turnaje umožnil sehrát každému z účastníků 3 zápasy, přičemž každý zápas se hrál na 2 poločasy a každý z poločasů se do tabulky započítával samostatně. V každém utkání šlo v podstatě o 6 bodů. Navíc oba soupeři pocházející z jiného než královéhradeckého kraje byly i velkou neznámou.

Výsledky, které nám turnaj přinesl: souboj s Jaroměří byl v úvodu celkem jasnou záležitostí, později se hra vyrovnala, ale i tak zápas přinesl Náchodu dvě vítězství (6:1 a 3:1), proti Drakům Bílina se hráči HCN prosadili poměrně jasně, když už od začátku nebylo pochyb o vítězném týmu ( 5:0, 4:1). Mezitím odehrané zápasy ukázaly, že v závěrečném  utkání s HC Chrudim půjde oběma týmům o první místo. Bojovné utkání, kde ale chrudimské zdobilo více šikovnosti a lepší koncovka, skončilo dvakrát vítězstvím soupeře ( 2:0 , 4:2 ), a tak si náchodští odvezli vcelku zaslouženě stříbrné medaile.

Martin Vancl

Muži | Neděle 16.12.2018, 17:00