Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zlato a bronz pro HCN ročník 2008

03.01.2018 | Petr Lelek

Vánoční turnaj v Hronově a Trutnově - HCN ročník 2008

HCN 2008 se dařilo na turnajích v Trutnově i Hronově

Povánoční dobu zpestřil hráčům ročníku 2008 Vánoční turnaj o putovní pohár, který uspořádal 27.12. trutnovský hokejový klub. Týmy Trutnova,  Jaroměře a Vrchlabí, které si od nového roku budou zvykat na velké hřiště i soutěžních zápasech, měly možnost porovnat vzájemně síly v utkáních hraných na 2x15 min čistého času. Kromě velkého hokeje tedy visela ve vzduchu i otázka, který z týmů se nejlépe vypořádá s povánoční únavou…

A jak to dopadlo? Náchodští v prvním zápase porazili Jaroměř 6:1, když rozhodla druhá polovina zápasu a kdy soupeř vstřelil jediný gól pár vteřin před koncem utkání. Ve druhém utkání HCN narazil na Vrchlabí, kterému měl výsledkově co oplácet z předchozího mistrovského utkání. V houževnatém utkání padlo 6 branek a výsledková tabule na konci ukazovala k velké radosti náchodských hráčů, trenérů i rodičů skóre 4:2. Ve svém posledním zápase hrál Náchod s Trutnovem vítězně 4:0, později vyhlášený nejlepší brankář turnaje, náchodský J.Hovanec, udržel svým výborným výkonem čisté konto. K zaslouženému celkovému vítězství v turnaji a krásnému poháru gratulujeme!

O dva dny později pořádal HC Hronov rovněž Vánoční turnaj a rovněž o putovní pohár. Celý hronovský turnaj byl pro hráče ročníku 2008 „rozlučkou“ s minihokejem. Konkurence 8 týmů, výborná organizace, bouřlivá divácká kulisa a napínavé zápasy by byly rychlou charakteristikou této sportovní události. A výsledky HCN? V základní skupině výhry s East-Bohemia Hockey 7:4, výhra s týmem Litomyšle 7:3 a prohra s jedním z děčínských týmů  opět v poměru 7:4. Po základní skupině stačily tyto výsledky na 2.místo v základní skupině. V semifinále se HCN utkal s druhým týmem HC Děčín, ale na vítězství snaživý výkon nestačil. Oba týmy HC Děčín se později utkaly ve finále a vlastně celý turnaj ovládly. Jak vyplynulo z výsledků, v utkání o 3. místo se objevil náš tým. V dramatickém „malém finále“ si HCN vítězstvím nad domácími HC Hronov v  poměru 6:3 po houževnatém výkonu zajistil bronzové medaile.     

 
Utkání
Muži | Středa 13.03.2019
6:2
Nový Bydžov - HC Náchod
 
Muži | Středa 20.03.2019
3:4
Jaroměř - HC Náchod
 
 
HC Náchod - kontakt: info@hcnachod.cz RSS