Mikuláš na ledě

06.12.2017 | Ludvík Berger

Den před svátkem svatého Mikuláše čekalo hráče náchodské přípravky ročníků 2008,2009 i mladších při jejich pondělním tréninku zpestření. Je třeba říct, že mnozí z hráčů už tušili, o jaké  překvapení  půjde, a tak se nemohli pobytu na ledě ani dočkat.  Skupina čertů v  doprovodu   Mikulášů a milých andělů mladé hokejisty navštívila přímo na ledové ploše.  Předcházela chvilka čekání, potom   se za hluku dělbuchů objevili  čerti a hned  mladé hráče na ledě pěkně prohnali. Když čerti dokončili   svou působivou přehlídku,  všechny děti se seřadily do dlouhých řad, Mikulášovi a jeho pomocníkům se pochlubily tím, jak jsou hodné, slíbily čertům, že budou ještě  hodnější,  a odvezli si zaslouženou sladkou odměnu.

Poděkování  patří  všem, kteří se podíleli na organizaci akce.

Muži | Neděle 20.01.2019, 17:00
Nová Paka - HC Náchod