Vyplnění klasického dotazníku nemohl vynechat ani Ruda Bernart!

15.09.2017 | Šimon Macháň

Nová posila do klece HCN o sobě prozrazuje zajímavé inforamce - to si nesmíte nechat ujít! Sympaťák a náš nový maskovaný muž třeba prozrazuje, že byl dřív velice svázaný rituály..Přečtěte si zajímavé odpovědi našeho nového maskovaného muže.

Co tě přesvědčilo k přestupu do HCN?

-Všechno jsem si pospojoval a ve finále pak nebylo co řešit. Náchod je ambiciózní klub, který poslední sezóny hraje nahoře. Také je zde skvělé publikum. Nejdůležitější roli ale sehráli kamarádi, kterých mám v Náchodě spoustu. Dlouhou dobu mi říkali, jaká radost je hrát za HCN, protože je zde skvělá parta. Ještě musím říct, že jsem rád za příležitost zachytat si s Filipem Luňákem, který je zároveň můj pracovní šéf. A taky má Náchod hrozně pěkný dresy .

Jaké cíle máš pro letošní sezonu?

-Nemám rád velkohubá prohlášení a tak prostě řeknu, že chci vyhrát příští zápas, i když je to klišé.

Co říkáš na fans HCN?

-Rozhodně nejlepší fanoušci v soutěži. Co si pamatuji, vždy skvěle fandili a měli originální chorály.

Pojdmě se podívat také na další otázky, které jsou v rámci dotazníku, který obvykle hráči HCN absolvují.

Hokejové začátky?

-Bruslit jsem se naučil v Hradci Králové.

Oblíbení trenéři?

-Pan Vladimír Martinec. Ale od každého jsem si samozřejmě něco vzal.

Nejhezčí hokejové zážitky?

-Já musím říct, že celé hokejové mládí bylo a vlastně pořád je jeden velký zážitek. Vzpomínek mám hrozně moc. Mám teď na mysli hlavně moje působení v Pardubicích. Stále udržuji kontakt s bývalými spoluhráči. Měl jsem možnost se potkat s opravdu velkými hokejovými jmény na ledě i v kabině…No a v posledních letech jsem členem hokejového týmu Univerzity Hradec Králové a tam zatím byl každý moment nezapomenutelný. Ať to bylo derby s pardubickou univerzitou nebo akademické mistrovství ČR.

Co vás v hokeji nejvíc zarmoutilo?

-To je těžká otázka. Musel bych o ní déle přemýšlet, protože ty špatné věci se snažím z hlavy odstranit. Ale můžu se třeba podělit o příhodu z juniorky. Byl jsem ještě jako dorostenec v roli náhradníka ve Zlíně, který měl v tu dobu neskutečný tým. Holík, Zámorský a tak dále. Po dvou třetinách jsme vedli 1:0, ale v poslední části jsme dostali několik gólů a trenér mě v 56. minutě poslal na led za stavu 1:6 z našeho pohledu, abych to dochytal. A já úplně zmrzlý jsem si ještě ani nestihl zapnout lapačku a už jsem lovil puk ze sítě. No a v 58. minutě jsem za stavu 1:9 jel zase zpátky na střídačku. To jsem byl tenkrát hodně zarmoucený, abych tedy odpověděl na otázku. Ale slibuju, že letos se mi to nestane.

Čeho se nejvíc bojíte?

-Hadů. V dětství táty po rodičovské schůzce. Na ledě si strach raději nepřipouštím.

Co vás dokáže naštvat?

-Lidská hloupost a arogance. Na ledě arogantní rozhodčí a hráči, kteří si hrají na něco, co nejsou a nikdy ani nebyli.

Rituál před zápasem?

-Teď už nic, myslím, že jsem psychicky vyrovnanější. Před buly si klepu druhým koncem hokejky o led, ale to je spíš takový tik než rituál, chtěl bych to odstranit. Ale v dorostu a v juniorce jsem toho měl opravdu hodně. Před domácím zápasem jsem si musel ve stejné trafice koupit noviny, dát si stejné jídlo ve stejné restauraci, jít na vyhlídku, ze které je vidět pardubický stadion a přehrávat si zápas. Do toho spoustu věcí v kabině. Já jsem byl hroznej magor.

Kdo je vaším hokejovým agentem?

-Před letošní sezónou to byli hlavně Filip Luňák, Vašek Pánek a Jirka Janoušek.

Jak často si perete ponožky do bruslí?

-Tak do konce října jednou týdně, pak mě to přejde a je to v delších intervalech.

Ribano nebo trenky a triko?

-Dvoudílné ribano

Jazyky u bruslí ven nebo dovnitř?

-Nechápu otázku.

Oblíbená poloha (myšleno zejména na ledě)?

Oblíbená pozápasová aktivita?

-Večeře.

Jak by měla vypadat ideální partnerka?

-Brunetka, modré oči, vyšší postavy, hubená. Mám fakt štěstí, že takovou mám.

Oblíbení herci, herečky?

-Vítek Martinec, Ondřej Vetchý a Linda Rybová. A Zuzana Norrisová v Rebelech byla skvělá. No a Johny Depp je klasika.

Jakou posloucháte muziku?

-Líbí se mi folk. Mám rád třeba americkou kapelu The Lumineers, byl jsem na nich v Praze a byl to neuvěřitelný zážitek. Stejně tak vycházející kapela Sabrage, která je budoucností české hudby. Můj oblíbený interpret je ale Lucie Koutníková ve všech podáních.

Zamilované zvíře?

-Panda.

Oblíbená barva?

-Modrá.

Představa o ideální dovolené?

-Tu nemám konkrétní, mění se to. Ale nevydržím se válet týden u moře. Momentálně mě láká nějaký roadtrip s přáteli nebo přejít hory. Myslím jako třeba Krkonoše. Taky rád jezdím vodu.

Vysněný automobil?

-Peugeot Partner TDI-TURBO

Co vám chutná?

-Není to na mě moc vidět, ale chutná mi toho hrozně moc. Seznam věcí, které mi nechutnají by byl o dost kratší. Ale velkou slabost mám pro burgery.

Oblíbená hospoda?

-Caffeteria Pardubice.