Soustředění mládeže HC Náchod

29.07.2017 | Ludvík Berger

Na náchodském ledě se uskuteční další ročník pravidelného soustředění hráčů HC Náchod a HC Třebechovic p. O.

Již tradičně se v druhé polovině srpna uskuteční soustředění mladých hráčů HC Náchod. Toto soustředění na ledě je důležitou součástí přípravy mládeže HC Náchod. Společně s náchodskými odchovanci se na zimním stadionu v Náchodě budou připravovat i mladí hráči z Třebechovic pod Orebem.

Pod odborným vedením trenérů z Náchoda a Třebechovic hráči absolvují všestrannou hokejovou přípravu. Součástí této přípravy je dvoufázový trénink na ledě, spec. příprava v tělocvičně,  na venkovní hřištích a v bazénu. Hráče také čeká kompenzační cvičení a regenerace.

Soustředění se zúčastní více jak 80 vybraných hráčů z žákovských kategorií, kteří budou rozdělení do tří věkových skupin.

Muži | Neděle 12.11.2017, 17:00
HC Náchod - Jičín