Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O POHÁR BÍLÉHO TYGRA

06.04.2017 | Ludvík Berger

Tým HC Náchod se zúčastnil turnaje v Liberci pro hráče ročníku 2009 a mladší. Konkurence byla víc než dobrá, neboť dalšími týmy v turnaji byly pořádající Bílí Tygři Liberec, dále  hráči HC Buldoci Neratovice, HC Slovan Ústečtí Lvi a hokejisté HC Mountfield Hradec Králové.

Hráči v týmech byli seřazeni podle jejich aktuálních dovedností od hokejově nejvyspělejších (1. trojice týmu „A“), až po momentálně hokejově nejméně vyspělé (3. trojice týmu „B“). Oba týmy nastupovaly do zápasů vždy současně na dvou ledových plochách. Tak byly vytvořeny podmínky pro to, že se „na kotouč dostal“ každý ze zúčastněných borců a ze hry měli všichni radost.

Co se týká výsledků: přehráli jsme Ústí a to ve všech šesti trojicích. Utkání s Buldoky z  Neratovic  bylo vyrovnanější. A tým uhrál remízu a B tým těsně vyhrál. Tím jsme si zajistili třetí místo a následně nastoupili k poslednímu dvojutkání s domácím Libercem, byl to prakticky zápas o druhé místo v turnaji. Oba zápasy byly vyrovnané  a zápas A týmů byl objektivně nejhezčím a nejdramatičtějším utkáním turnaje. Bohužel obě naše mužstva nakonec prohrála. Vliv na to mohla mít skutečnost, že Liberec má širší kádr a my měli v týmu větší počet hráčů z mladší kategorie 2010. Ale sportovně jsme museli uznat lepší koncovku soupeře.  Kromě pohárů, medailí a hokejových dárků jsme obdrželi i krásný dort s logem Bílých Tygrů. 
Turnaj vyhrál HC Mountfield HK, který s převahou porazil všechny zúčastněné týmy. 


Kluci odjížděli s dobrým pocitem a úspěchem podloženým bojovnými výkony.  Navíc turnaj se hrál na Josefa a náš „Pepíno“ (Josef Flechtner) svůj svátek oslavil osmi góly a titulem nejlepší hráč turnaje.

 
Aktuální články
V úvodním zápase sezóny 2017/2018 vítězně

Hráči Náchoda předvedli na ledě soupeře na úvod sezóny bojovný kolektivní výkon.

 
Vyplnění klasického dotazníku nemohl vynechat ani Ruda Bernart!

Nová posila do klece HCN o sobě prozrazuje zajímavé inforamce - to si nesmíte nechat ujít! Sympaťák a náš nový maskovaný muž třeba...

 
Už tradičně se v rámci přípravy zúčastníme Metuje Cupu

Tento již tradiční turnaj je kvalitní přípravou na sezónu, což ukázala i umístění jednotlivých zúčastněných klubů v následné...

 
Úterý 19.9. v 16h na zimním stadionu proběhne akce Týden hokeje!
 
Letní příprava vrcholí, kdy a v jakém složení začne HCN sezonu 17/18?
 
Soustředění mládeže HC Náchod
 
Letíme do hokejově netradiční země - MAROKA
 
Ukončení sezóny 2016/2017 pro kategorii roč. 2007 a 2008
 
Ročník 2008 – Na konci hokejové sezóny 2016/17
 
Dorost HC Náchod bral ve Vlašimi zlato
 
Utkání
Muži | Středa 20.09.2017, 18:30
1. kolo
2:3
HC Litomyšl - HC Náchod
 
Muži | Sobota 23.09.2017, 14:00
2. kolo
VS.
HC Česká Třebová - HC Náchod
 
 
HC Náchod - kontakt: info@hcnachod.cz RSS