Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ročník 2008 – Na konci hokejové sezóny 2016/17

29.03.2017 | Ludvík Berger

Hokejisté kategorie 2008 mohou mluvit o úspěšném období.  Výraznou  část zápasů ve své kategorii vyhráli, podávali bojovné výkony, snažili se o kombinační hru a s tou přicházely i výsledky. Pochopitelně že ne vše vyšlo podle představ trenérského týmu kolem Tomáše Goise a na mnohém budou hráči s trenéry pracovat  v dalším období.

 Letní přípravu  tým absolvoval převážně na hřišti u Masarykových škol.  Srpnové soustředění,  kde se vhodně spojovalo získávání   hokejových dovedností  s fyzickou přípravou  na suchu, odstartovalo samotnou sezónu.

Tréninkový režim začal v září a  zahrnoval 3 tréninky  týdně. Hráči se účastnili, snažili se vylepšovat a pracovat na sobě. Velkým zpestřením tréninkového rytmu byla návštěva a povzbuzení od kladenských mistrů - pánů Patery a Kaberleho.

 Mistrovská utkání se hrála turnajovým způsobem, největšími soupeři hráčů HC Náchod byli tradičně  hráči z hradeckého Mountfieldu, hráči HC Wikov Hronov nebo HC Vrchlabí, s nimiž svedli naši hráči  náročné bitvy.

Za sezónu hráči odehráli  30  soutěžních utkání, z toho 28 výher, 2 prohry - s Hronovem a s Mountfieldem HK,oba týmy HCN ale také v průběhu sezóny porazil.  

Kluci z týmu se nepotkávali pouze na ledě, ale byli společně i v bazénu nebo na lyžích a snowboardech.  Poděkování patří vedoucím týmu za organizaci a  rodičům za podporu při  těchto i dalších společných akcích během celé sezóny.

Někteří hráči v průběhu sezóny úspěšně vypomáhali a prosazovali se i v týmu  ročníku 2007. Příjemný odpočinek po náročné sezóně a úspěšnou přípravu v dalším hokejovém roce! 

                                                                                                                                                                             (mav)

 
Utkání
Muži | Středa 13.03.2019
6:2
Nový Bydžov - HC Náchod
 
Muži | Středa 20.03.2019
3:4
Jaroměř - HC Náchod
 
 
HC Náchod - kontakt: info@hcnachod.cz RSS