Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost HC Náchod bral ve Vlašimi zlato

21.03.2017 | Ludvík Berger

Na závěr sezóny se náchodský hokejový dorost vypravil na turnaj do Vlašimi.

Náchodský hokejový dorost reprezentoval HC Náchod na turnaji ve Vlašimi. Kvalitního turnaje se zúčastnila kromě HC Náchod také mužstva z Domažlic, Českého Krumlova a samozřejmě domácích z Vlašimi. Turnaj se hrál systémem 2x20min, kdy se každá třetina počítala samostatně. Náchodští hokejisté nasadili hned ze začátku vítězné tempo. V prvním zápase porazili tým z Domažlic 4:0 a 3:1, v druhém zápase s pozdějším druhým týmem HC Slavoj Český Krumlov svedli velký boj, když první polovinu vyhráli 2:1 a druhou remizovali 2:2. Do posledního boje proti domácímu mužstvu HC Rytíři Vlašim nastupovali s tím, že jim stačí uhrát jeden bod za případnou remízu, což také splnili, když v první dvacetiminutovce remizovali 1:1 a tímto výsledkem se už v předstihu stali vítězi turnaje. 

Děkujeme našim mladým hokejistům za krásně zvládnutý turnaj, důstojnou reprezentaci klubu, města Náchod a za úžasnou tečku uplynulé sezóny.

 
Utkání
Muži | Středa 13.03.2019
6:2
Nový Bydžov - HC Náchod
 
Muži | Středa 20.03.2019
3:4
Jaroměř - HC Náchod
 
 
HC Náchod - kontakt: info@hcnachod.cz RSS