Trénink dětí - minihokej s hokejovými legendami z Kladna

24.01.2017 | Ludvík Berger

Do Náchoda přijeli na trénink malých hokejistů slavné hokejové osobnosti - Pavel Patera a František Kaberle.

Mladí hráči ročníků 2007 až 2009 měli minulý týden na svém  tréninku zpestření , k jakému nedochází každý týden. Pavel Patera a František Kabrle, slavné osobnosti našeho hokeje, v rámci své cesty do  regionu  navštívili dne 19.1. trénink našich hokejistů.  S hokejisty promluvili, ukázali jim medaile, které si pro tuto příležitost vzali s sebou, jednu tu slavnou „naganskou“ a další zlatou medaili pro držitele titulu mistrů světa, a jak dokládá snímek, také se s hráči samozřejmě vyfotili.  Pro všechny to byl vynikající zážitek a pro mladé náchodské naděje i  velká motivace pro následující zápasy i tréninky.

(mav)

Muži | Středa 14.02.2018, 18:00